Wypełniacze Crystalys Radiese

ZAPOMNIJ O ZMARSZCZKACH I WIOTKIEJ SKÓRZE DZIĘKI WYPEŁNIACZOM CRYSTALYS I RADIESE NA BAZIE HYDROKSYAPATYTU WAPNIA!

DLACZEGO HYDROKSYAPATYT WAPNIA?

To minerał naturalnie występujący w przyrodzie i ludzkim organizmie, będący budulcem kości i zębów, który tworzy ich rusztowanie. W medycynie i stomatologii stosowany jest od ponad 25 lat, dzięki czemu został skutecznie przebadany. Jest całkowicie biodegradowalny i charakteryzuje się niezwykłą stabilnością i wysokim profilem bezpieczeństwa.

Preparat stosowany w medycynie estetycznej składa się z kuleczek hydroksyapatytu wapnia zawieszonych w żelu glicerynowym. Dla zwiększenia komfortu pacjenta podczas zabiegu dodawane jest znieczulenie bezpośrednio do preparatu. Techniki podania są dwie - za pomocą kaniuli lub igłą głęboko do tkanki podskórnej. Sam zabieg jest bardzo dobrze tolerowany przez organizm pacjenta. Pacjent może powrócić do swoich codziennych zajęć bezpośrednio po zabiegu!

JAK TO DZIAŁA?

Hydroksyapatyt wapnia jest przede wszystkim silnym stymulatorem tkankowym. Pobudza komórki skóry- fiibroblasty do produkcji kolagenu co daje bardzo naturalne i długotrwałe efekty bez nadawania nadmiernej objętości. Skóra gruntownie się przebudowuje, ujędrnia, napina i odmładza. Efekty: liftingujący, niewielki efekt wypełniający i niwelujący zmarszczki są widoczne od razu po zabiegu, lecz pełna przebudowa trwa kilka miesięcy co daje długotrwałe rezultaty nawet do 2-3 lat.

CENNIK

Rezerwacja wizyt:

Wrocław - 502 71 61 51
Leszno - 502 650 651

CZY WYPEŁNIACZE CRYSTALYS I RADIESE SĄ DLA CIEBIE?

TAK, jeśli chciał(a)byś:

  • poprawić jakość skóry i ją zagęścić,
  • wymodelować i osiągnąć efekt niewielkiego liftingu,
  • zlikwidować bruzdy na twarzy,
  • ujędrnić skórę na ciele - dłonie, kolana, łokcie, ramiona, brzuch. Wszędzie tam, gdzie pojawiła się niechciana wiotkość.

NIE, jeśli dotyczy Cię którekolwiek z poniższych przeciwwskazań:

  • aktywne choroby autoimmunologiczne,
  • infekcje bakteryjne i wirusowe w miejscu wstrzyknięcia,
  • ciąża.

Wstrzyknięcie może wywołać przejściową reakcję w postaci obrzęku, tkliwości i zaczerwienienia.

Czas zabiegu: 45 min.
Zalecana liczba powtórzeń: 1 raz w roku

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą!