Depilacja laserowa Wrocław

depilacja laserowa we wrocławiu

depilacja laserowa laserem light sheer we WrocławiuIdealnie gładka skóra bez przebarwień, podrażnień i niechcianych włosków to nie tylko wyznacznik piękna, ale także warunek pewności siebie we wszystkim co robisz. Nie pozwól sobie, by niedoskonałości skóry stanęły na przeszkodzie Twojego samozadowolenia i przebojowości. Skorzystaj z depilacji laserowej LightSheer Duet, a wkrótce na własnej skórze przekonasz się o trwałych efektach tej zaawansowanej metody. Depilacja laserowa to gwarancja rozprawienia się z problemem niechcianego owłosienia raz na zawsze. W naszym gabinecie depilacji laserowej we Wrocławiu gwarantujemy nie tylko w pełni profesjonalne i skuteczne zabiegi usuwania nadmiernego owłosienia i podrażnień spowodowanych stosowaniem alternatywnych metod golenia, ale także pełną dyskrecję i indywidualne podejście do każdego przypadku.

depilacja laserowa z użyciem light sheer

 

Przystępując do depilacji laserowej w Skinlogica masz pewność, że ten zabieg przyniesie Ci oczekiwane efekty i nie wpłynie negatywnie na zdrowie. Dla zapewnienia bezpieczeństwa, zabieg laserowego usuwania owłosienia poprzedzony jest bezpłatną konsultacją. W jej trakcie kosmetolog przeprowadza wywiad medyczny oraz wykonuje próbę laserową (dobiera odpowiednie parametry urządzenia), aby wykluczyć uczulenie na światło lasera. W Skinlogica we Wrocławiu zabieg depilacji laserowej przeprowadzamy z wykorzystaniem lasera diodowego LightSheer Duet amerykańskiej marki Lumenis. To dzięki niemu i wiedzy naszych specjalistów jesteśmy w stanie zagwarantować trwałe rezultaty zabiegów depilacji laserowej. Odtąd nie będziesz już zmagać się z syzyfową pracą w postaci depilowania woskiem, maszynką lub depilatorem. Wspomniane urządzenie do depilacji laserowej posiada certyfikat jakości przyznawany przez Urząd ds. Leków i Żywności w USA (FDA), który gwarantuje bezpieczeństwo osobom podawanym zabiegom.

zabieg depilacji laserowej

CENNIK

Zarezerwuj bezpłatną konsultację:

Wrocław - 502 71 61 51
Leszno - 502 650 651

Zastosowanie depilacji laserowej

 • niechciane owłosienie,
 • nadmierne owłosienie (hirsutyzm),
 • wrastające włoski,
 • zapalenia około mieszkowe,
 • podrażnienia po goleniu innymi metodami.
 • depilacja brazylijska
 • depilacja bikini
 • depilacja pleców

Przeciwwskazania do zabiegu

 • przyjmowanie leków światłouczulających, retinoidów,
 • choroby: cukrzyca, epilepsja, bliznowce, bielactwo, łuszczyca,
 • ciąża lub karmienie piersią,
 • skłonność do przebarwień, obecność znamion barwnikowych,
 • przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi (antykoagulantów),
 • stosowanie ziół - dziurawca i nagietka (należy zaprzestać 2-3 tygodnie przed zabiegiem),
 • stosowanie kremu z retinolem (należy zaprzestać 4 tygodnie przed zabiegiem),
 • świeża opalenizna (należy zaprzestać 4 tygodnie przed zabiegiem); samoopalacz (2 tygodnie przed zabiegiem),
 • depilacja woskiem, depilatorem, pęsetą (należy zaprzestać 4 tygodnie przed zabiegiem),
 • peeling (należy zaprzestać 1 tydzień przed zabiegiem).

LightSheer Duet dzięki zastosowaniu systemu zasysania skóry Vacum, który umożliwia głębszą penetrację i absorpcję energii, pozwala na bezpieczną depilację: nóg, pleców, bikini i innych części ciała u osób z ciemniejszą karnacją, wrażliwą skórą oraz tendencją do pękających naczynek. Sam zabieg jest bezbolesny i nie wymaga użycia środków znieczulających.

Efekty zabiegów depilacji laserowej

Depilacja laserowa to aksamitna skóra na wyciągnięcie ręki

Depilacja laserowa daje krótki czas oczekiwania na finalny efekt. Podczas jednego zabiegu możliwe jest zredukowanie 30-40% owłosienia, po serii 3-4 zabiegów usuniętych zostaje do 95% niechcianych włosów. W zależności od indywidualnych cech skóry, koloru i grubości włosa, ilości zbędnego owłosienia oraz depilowanej partii ciała, konieczne może być przeprowadzenie 4-6 zabiegów w odstępach co 4 tygodnie (zabiegi na twarzy) lub co 7-8 tygodni (zabiegi na pozostałe partie ciała).

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą!

Jak się przygotować?

 • należy skórę ogolić (najlepiej wieczorem w dniu poprzedzającym zabieg), używając zwykłej maszynki do golenia,
 • nie należy stosować kremu, wosku, pęsety czy depilatora,
 • skóra powinna być czysta i nie posmarowana balsamami lub kremami.

Jak postępować po zabiegu depilacji?

 • skóra w miejscu wykonywania zabiegu może być zaczerwieniona i podrażniona. Mogą występować niewielkie strupki, drobne przebarwienia, delikatny obrzęk. Objawy te ustępują po upływie kilku-kilkunastu godzin po zabiegu. W wyjątkowych przypadkach po okresie kilku dni.
 • należy skórę smarować kremem łagodzącym np. Alantan lub Bepanten.
 • chronić skórę przed słońcem, stosować kremy z wysokimi filtrami UV(SPF 50).
 • nie opalać się minimum 2 tygodnie po zabiegu.
 • nie stosować kosmetyków złuszczających (peeling) minimum 2 tygodnie po zabiegu.
 • bezpośrednio po zabiegu nie stosować mydła, spirytusu, toników na bazie alkoholu, dezodorantów oraz nie korzystać z basenów i saun, aby nie podrażniać skóry w okolicy zabiegu.

Ty również zasługujesz na jedwabiście gładką skórę. Postaw na sprawdzoną i skuteczną metodę pozbycia się niepotrzebnych włosków. Sprawdź usługę depilacji laserowej w Skinlogica w Lesznie lub Wrocławiu i uporaj się z krępującym owłosieniem na dobre.

zabieg depilacji laserowej we wrocławiu

 

Ile zabiegów należy wykonać,aby trwale pozbyć się owłosienia?
W zależności od grubości, koloru i ilości owłosienia średnio wykonuje się 4-6 zabiegów.

Dlaczego zabiegi należy powtarzać?
Laser diodowy działa tylko na włosy, które znajdują się w fazie wzrostu, czyli te które widzimy na powierzchni skóry. Włosy nie rosną równocześnie dlatego, aby usunąć zbędne owłosienie należy zabiegi powtarzać co 4 tygodnie na twarz, co 7- 8 na ciało.

Czy zabieg jest bolesny?
Bolesność zabiegu zależy od indywidualnej wrażliwości skóry. W trakcie zabiegu małą głowicą na małych partiach ciała, odczuwa się ciepło oraz pieczenie, które jest niwelowane dzięki szafirowej końcówce chłodzącej. Duża głowica, wykorzystywana do zabiegów na dużych partiach ciała, posiada system zasysania skóry Vacum. Zabieg jest praktycznie bezbolesny.

Czy konsultacja przed zabiegiem jest konieczna?
Konsultację przed zabiegiem wykonuje się w trosce o bezpieczeństwo pacjenta. Podczas konsultacji wykonujemy próbę laserową, aby wykluczyć uczulenie na światło lasera oraz przeprowadzamy wywiad medyczny w celu wykluczenia przeciwwskazań. Konsultacja jest całkowicie bezpłatna.

Jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej?
W dniu poprzedzającym zabieg należy włosy ogolić maszynką jednorazową. W dniu zabiegu skóra powinna być czysta, nie posmarowana balsamem lub kremem. 4 tygodnie przed zabiegiem należy zrezygnować z opalania (solarium oraz światło słoneczne) oraz zaprzestać stosowania depilacji woskiem, pęsetą czy depilatorem.

Jakie są zalecenia po zabiegu depilacji laserowej?
Skórę należy smarować kremem łagodzącym Alantan lub Bepanten oraz chronić przed słońcem. Stosować krem ochronny z wysokim filtrem UV. Po zabiegu przez okres 4 tygodni nie należy opalać skóry z uwagi na możliwość powstania przebarwień. Do kilku dni po zabiegu należy zrezygnować z sauny, basenu, kosmetyków złuszczających oraz kosmetyków na bazie alkoholu- mogą podrażniać skórę.

Czy po zabiegu na okolice twarzy można wykonać makijaż?
Bezpośrednio po zabiegu lepiej zrezygnować z wykonania makijażu, aby nie podrażnić skóry. Nie ma przeciwwskazań, aby makijaż nałożyć następnego dnia.

Jak wygląda skóra po zabiegu depilacji laserowej?
Po zabiegu na skórze może pojawić się rumień oraz obrzęk około mieszkowy. Skóra może być zaczerwieniona i podrażniona. Mogą pojawić się strupki i drobne przebarwienia. Objawy te ustępują do kilkunastu godzin po zabiegu. W szczególnych przypadkach po kilku dniach.

Czy efekty zabiegu są trwałe? 
Redukcja owłosienia jest trwała. Niewielki odrost włosów może pojawić się w czasie ciąży, przyjmowania leków hormonalnych oraz okresie przekwitania.

Czy można pozbyć się jasnych włosów?
Siwe oraz bardzo jasne owłosienie jest bardzo trudne do usunięcia ponieważ w takich włosach występuje niewielka ilość melaniny- barwnika. Włosy bez barwnika są słabo widoczne dla lasera diodowego co znacznie utrudnia ich usunięcie.

Wrocław

ul. Namysłowska 2A, 50-304 Wrocław
przy ul. Jedności Narodowej