Sprawdź naszą bogatą ofertę zabiegów dla kobiet i mężczyzn. Cenimy komfort i bezpieczeństwo klienta, dlatego wszystkie zabiegi poprzedzamy bezpłatną konsultacją, szczegółowym wywiadem medycznym, a zabiegi depilacji laserowejbezpłatną konsultacją oraz próbą laserową. W ten sposób mamy pewność, że opuścisz nasz Instytut w pełni zadowolony!

Zabiegi na twarz

ZOBACZ

Zabiegi na ciało

ZOBACZ

Depilacja Laserowa

ZOBACZ

Medycyna Estetyczna

ZOBACZ

Konsultacje dietetyczne

ZOBACZ

Pracujemy z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu kosmetologii Hi-Tech, który posiada wymagane atesty i certyfikaty. Znajdziesz u nas urządzenia takie jak: najnowszą Endermologie LPG Alliance, Kriolipolizę LipoContrast, Alma Accent Reform czy najnowszej generacji laser diodowy LightSHEER Duet. Stawiamy na profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie każdego odwiedzającego nasz Instytut.

Z pełnym przekonaniem polecam ! Po każdym zabiegu czuję się coraz młodsza …

Barbara

55 lat

Profesjonalna kadra dbająca o każdy szczegół, wysokiej jakości sprzęt i przepiękny gabinet. Wszystko to sprawia,że z pewnością pojawię się tam znów. 

Paulina

36 lat

Skusiłam się  na kriolipolizę  nie do końca wierząc w jej skuteczność. Efekty widzę już dziś !! W przyszłym tygodniu planuję zabieg na kolejnych częściach ciała. 

Monika

32 lata