Usuwanie Cellulitu - Wrocław

Cellulit (lipodystrofia), czyli obrzękowo-włókniste zwyrodnienie tkanki łącznej, która rozkłada się nierównomiernie. Skóra w miejscu jej nagromadzenia staje się gąbczasta, o nierównomiernych zgrubieniach i guzkach, przypominająca powierzchnię pomarańczy (stąd określenie "skórka pomarańczowa"). Z problemem cellulitu zmaga się 80 a nawet 90% kobiet.
Cellulit występuje zazwyczaj na tych częściach kobiecego ciała, gdzie organizm magazynuje tkankę tłuszczową: na skórze ud, pośladków i brzucha, ramion.
Aby pozbyć się cellulitu należy działać zdecydowanie i systematycznie. Można stosować kremy na cellulit, dietę, ruch i masaże.

Najlepsze efekty przynoszą jednak profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej, które w sposób kompleksowy:


Mezoterapia igłowa - Niezwykle cenna metoda leczenia cellulitu i rozstępów. Przyspiesza metabolizm komórek tłuszczowych co prowadzi do ogólnego ujędrnienia, wygładzenia skóry, redukcji efektu ”pomarańczowej skórki”

Czytaj więcej

Derma Fusion Pen - Naturalnie pobudza procesy regeneracyjne skóry dzięki czemu skóra odzyskuje napięcie i elastyczność a uzyskane efekty są stałe.

Czytaj więcej

Karboksyterapia Dual Mc2 - Jedna z najbardziej skutecznych i kompleksowych metod likwidacji cellulitu w wszystkich stadiach. Osiągane efekty są spektakularne.

Czytaj więcej

Drenaż limfatyczny LipoContrast - Efektywny zabieg antycellulitowy. Poprawia krążenie, aktywizuje układ limfatyczny, przyspiesza metabolizm komórek tłuszczowych.

Czytaj więcej

Przed wykonaniem zabiegów zapraszamy na bezpłatne konsultacje, podczas których:

Bezpłatna Dermokonsultacja

Omówimy Twoje potrzeby. Wskażemy skuteczne rozwiązania.

Umów się

Profesjonalny i doświadczony personel, medyczne urządzenia z certyfikatami oraz odpowiednio dobrany plan zabiegowy pozwolą osiągnąć widoczne rezultaty!

Zastosowanie terapii łączonych w dążeniu do pełnego rozwiązania problemu przynosi spektakularne efekty.
W oparciu o badania i obserwacje przygotowaliśmy pakiety zabiegowe, które pozwolą w promocyjnych cenach korzystać z innowacyjnych metod medycyny estetycznej.Flipbook
Sprawdź również nasze Plany zabiegowe 2016

Dowiedz się więcej

Cellulit to bolączka wielu kobiet. Nawet bardzo szczupłe panie borykają się z problemem pomarańczowej skórki. Gdy standardowe metody zawodzą, na ratunek przychodzą najnowsze dokonania medycyny estetycznej. Naszym klientkom proponujemy skuteczne usuwanie cellulitu przy użyciu innowacyjnych sprzętów. Wnętrze gabinetu Skinologica (Wrocław) było już świadkiem wielu pozytywnych zmian.Zabieg usuwania cellulitu polecamy wszystkim klientkom, które cenią zdecydowane i przynoszące diametralne efekty działania. W naszym gabinecie we Wrocławiu stosujemy nowoczesne i całkowicie bezpieczne metody, które znacznie poprawiają estetykę całego ciała. Gwarantujemy, że cellulit już po kilku zabiegach zostanie usunięty na długi czas.Pragniemy, aby każda pani odwiedzająca nasz gabinet medycyny estetycznej we Wrocławiu wychodziła od nas z duża dawką optymizmu i zwiększonym poczuciem własnego piękna. Oprócz usuwania cellulitu proponujemy szereg innych zabiegów korygujących wszelkie niedoskonałości.

Najnowsze promocje

Sprawdź

Cennik

Zobacz

Najnowsze promocje

Sprawdź

Cennik

Zobacz
Gabinet Kosmetyczny Wrocław
Medycyna Estetyczna Wrocław