Aktualne promocje:

Poleć nas swoim znajomym i zyskaj!

Czy wiesz, że… W Skinlogica Kosmetologia i Laseroterapia już teraz możesz skorzystać z atrakcyjnej promocji? Razem raźniej, dlatego polecaj nas swoim znajomym i zyskajcie wspólnie zniżki na zabieg depilacji laserowej LightSheer Duet.

Za polecenie przyjaciółce lub przyjacielowi naszej usługi otrzymasz aż 50% zniżki na kolejny zabieg depilacji laserowej w Skinlogica. Osoba, która skorzysta z Twojego polecenia, na pierwszy zabieg otrzyma 20% zniżki.

Taka okazja nie zdarza się dwa razy, dlatego skorzystaj już teraz!

Szczegółowe informacje o naszej akcji promocyjnej znajdziesz w jej  Regulaminie.

Depilacja laserowa – w pakiecie korzystniej!

Więcej za mniej? Teraz to możliwe! Specjalnie dla naszych klientek i klientów przygotowaliśmy pakiety zabiegów depilacji laserowej LightSheer Duet, dzięki którym możecie zyskać nie tylko satysfakcję z efektów, ale także korzystną cenę za zabieg.

  • 69 złotych zamiast 89 złotych w przypadku małej partii ciała.
  • 139 złotych zamiast 189 złotych w przypadku dużej partii ciała.

Decydując się na pakiet, możesz wykorzystać go na dowolne części ciała, nie tylko na jedną. Dopasuj zabiegi do swoich potrzeb i ciesz się komfortem każdego dnia.

W ramach pakietu, małe lub duże partie ciała można łączyć np. poprzez zakup 12 zabiegów na duże partie ciała. Wtedy, zależnie od potrzeb można wykonać np. po 4 zabiegi na łydki, uda oraz bikini.

Promocja trwa do odwołania!

* Promocja obowiązuje przy płatności “z góry” za cały pakiet zabiegów.

Przypominamy, że zniżka ta nie łączy się z innymi promocjami.