Aktualne oferty specjalne:

Bądź gotowa na Sylwester 2017/2018!
Połyskujący makijaż, idealnie dobrana sukienka i strzelające korki szampana. To krótki przepis na udaną zabawę sylwestrową. Jesteś na nią gotowa?
Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wystrzałową ofertę, dzięki której Twoja cera będzie nieskazitelna i promienna. Makijaż tylko ją podkreśli! 

Wybierz jeden z zabiegów flash i rozbłyśnij blaskiem tysiąca gwiazd!

  • Termolifting Alma Accent Reform – poprawi jakość, napięcie i jędrność Twojej skóry, dzięki czemu będzie wyglądała młodziej i zdrowiej. W cenie 400 złotych!

  • Endermolift LPG – odświeży i przywróci blask Twojej skórze, a do tego zredukuje cienie pod oczami i oznaki zmęczenia. Już za 150 złotych!

  • Peeling kawitacyjny + maska kolagenowa – delikatny peeling, który oczyści skórę i zredukuje niedoskonałości.  Za 109 złotych!

  • Zabieg Sesderma Cvit+ Glowing powder+ peeling kawitacyjny – odświeży, rozświetli i ujędrni skórę, która po zabiegu będzie nawilżona i napięta. Wszystko to już za 150 złotych!

   Skorzystaj już teraz i rozpocznij Nowy 2018 Rok pełna blasku, pewna siebie i... po prostu piękna! Oferta sylwestrowa obowiązuje do dnia 30.12.2017 r.

Zamów voucher podarunkowy

Prosimy o uważne wypełnienie wszystkich pól.

Dane obdarowanego:

Dane zamawiającego: