Odmładzanie skóry

Nasza skóra zaczyna starzeć się już ok. 25 roku życia. Jest to proces naturalny, na który nie mamy wpływu, zmienia się wygląd i kondycja naszej skóry, a jej zdolność do regeneracji słabnie. Degradacji ulegają elastyna i włókna kolagenowe, które odpowiadają za jędrność i napięcie skóry, powstają zmarszczki.

Niektóre zmiany, jakie zachodzą w kolejnych latach życia:


Jeżeli chcemy, aby nasza skóra długo cieszyła się młodym i zdrowym wyglądem powinnyśmy zadbać o nią zawczasu. Wiek metrykalny nie musi pokrywać się z kondycją naszej skóry. Bardzo istotna jest właściwa pielęgnacja. Proces starzenia jest nieuchronny i nie jesteśmy w stanie mu zapobiec ale możemy go spowolnić i zniwelować jego skutki poprzez zastosowanie odpowiednich zabiegów medycyny estetycznej.

Zabiegi anty-aging

Laser frakcyjny Emerge – Przywraca młodość i jędrność skórze. Usuwa zmarszczki, "kurze łapki", zmiany pigmentowe oraz przebarwienia.

Czytaj więcej

Derma Fusion Pen – Widocznie wygładza zmarszczki. Odświeża, regeneruje i stymuluje skórę twarzy i ciała.

Czytaj więcej

Karboksyterapia Dual Mc2 – Wzrost dwutlenku węgla podany w okolicach twarzy( zmarszczki, utrata jędrności) i oczu powoduje lokalną przebudowę tkanek, wzrost natlenowania i dostarczania składników odżywczych. Komórki gwałtownie rozpoczynają produkcję nowych włókien kolagenu i elastyny. Skóra staje się bardziej jędrna, a cienie pod oczami ulegają redukcji.

Czytaj więcej

Mezoterapia igłowa – Zmniejsza oznaki starzenia, przywraca jędrność, elastyczność i gładkość. Redukuje zmarszczki.

Czytaj więcej

Mikrodermabrazja diamentowa – Spłyca i wygładza zmarszczki. Redukuje przebarwienia.

Czytaj więcej

Chemabrazja Sesderma – Odpowiednio dobrana terapia powoduje regenerację skóry i produkcję nowego kolagenu, w wyniku czego skóra staje się nawilżona, bez zmarszczek, przebarwień i innych defektów.

Czytaj więcej

Zabiegi Thalgo – Aktywny składnik zabiegów Thalgo to algi. Badania wykazały, że ekstrakt z alg chroni przed działaniem wolnych rodników, opróźniniając tym samym procesy starzenia.

Czytaj więcej

Przed wykonaniem zabiegów zapraszamy na bezpłatne konsultacje, podczas których:

Bezpłatna Dermokonsultacja

Omówimy Twoje potrzeby. Wskażemy skuteczne rozwiązania.

Umów się

Profesjonalny i doświadczony personel, medyczne urządzenia z certyfikatami oraz odpowiednio dobrany plan zabiegowy pozwolą osiągnąć widoczne rezultaty!

Zastosowanie terapii łączonych w dążeniu do pełnego rozwiązania problemu przynosi spektakularne efekty.
W oparciu o badania i obserwacje przygotowaliśmy pakiety zabiegowe, które pozwolą w promocyjnych cenach korzystać z innowacyjnych metod medycyny estetycznej.Flipbook
Sprawdź również nasze Plany zabiegowe 2016

Dowiedz się więcej

Najnowsze promocje

Sprawdź

Cennik

Zobacz

Najnowsze promocje

Sprawdź

Cennik

Zobacz
Gabinet Kosmetyczny Wrocław
Medycyna Estetyczna Wrocław