W Skinlogica Kosmetologia i Laseroterapia stawiamy na doświadczenie, dlatego nasz zespół tworzą tylko profesjonalni i wykształceni kosmetolodzy. W pracy z klientami najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego nasz personel posiada certyfikaty i szkolenia uprawniające do wykonywania zabiegów z zakresu kosmetologii i laseroterapii. Nasze urządzenia posiadają wszelkie atesty. Stawiamy tylko na sprawdzonych i renomowanych producentów urządzeń, w tym także urządzeń medycznych,

Chętnie dzielimy się swoją wiedzą, doradzamy i odpowiadamy na każde pytanie, aby w precyzyjny sposób dopasować zabiegi do Państwa potrzeb oraz wskazać na to, w jaki sposób się do nich przygotować. Zawsze oferujemy bezpłatną konsultację, by poznać potrzeby i dopasować indywidualne rozwiązania.

Naszym celem i misją jest realizacja marzeń naszych klientów o poprawie wyglądu i kondycji ciała. Niezwykle cenimy sobie ich zadowolenie z efektów zabiegów oraz opinie, którymi się dzielą.

Wiemy, że piękno nie jest nam dane raz na zawsze i trzeba je pielęgnować!

Zespół Skinlogica Kosmetologia i Laseroterapia

Personel Wrocław

Aleksandra Bieniasz

Ukończyła studia magisterskie w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu, jest dyplomowanym kosmetologiem. By rozwijać swoje umiejętności, uczestniczy w warsztatach wielu marek kosmetycznych, do tej pory m.in. Nantes, Payot, Arkana, Purles.

Na potwierdzenie swoich umiejętności posiada certyfikaty z zakresu chemabrazji medycznej MediDerma oraz kosmetologii medycznej i laseroterapii. Obejmują one także zabiegi karboksyterapii, jako metody modelowania sylwetki i rewitalizacji skóry.

Jej specjalizacją jest terapia oraz pielęgnacja skóry z przebarwieniami, wrażliwej, naczyniowej.

W Skinlogica Kosmetologia i Laseroterapia wykonuje zabiegi takie jak:

 • depilacja laserowa,
 • karboksyterapia,
 • mezoterapia igłowa,
 • endermologia,
 • fale radiowe,
 • zabiegi kwasami.

To niezwykle cierpliwa osoba, która wciąż dąży do tego, by się doskonalić. Prywatnie, miłośniczka wycieczek rowerowych oraz ciepłych, letnich wieczorów.

Kamila Mikołajczyk

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku kosmetologia. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Specjalizuje się w metodach modelowania sylwetki i zabiegach odmładzających.

Rozwija swoją pasję poprzez udział w licznych szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej. Posiada kwalifikacje do wykonywania zabiegów estetycznych z wykorzystaniem maszyn HI-TECH, takich jak:

 • karboksyterapia,
 • depilacja laserowa,
 • radiofrekwencja,
 • laseroterapia,
 • endermologia,
 • kriolipoliza.

Na co dzień zaangażowana i skupiona na pracy z pacjentami, co przekłada się na ich zadowolenie.

Prywatnie miłośniczka koncertów rockowych oraz podróżowania.

Joanna Adamczyk

Inżynier technologii żywności i żywienia człowieka, dietetyk. Do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidualny, bo wie, że każdy przypadek jest inny. Najlepsza motywatorka i wsparcie dla każdego kto chce realizować dietetyczne cele.

Uzyskała m.in. certyfikat z psychodietetyki, która jest szczególnie istotna w pracy z pacjentami cierpiącymi na anoreksję czy bulimię.

Wyznaje zasadę: “kto nie idzie do przodu, ten się cofa”, dlatego chętnie uczestniczy w szkoleniach i zwiększa zakres swojej wiedzy i umiejętności.

Pasjonatka zdrowego stylu życia w każdym calu!

W Skinlogica Kosmetologia i Laseroterapia wykonuje analizę składu ciała oraz przygotowuje plany diety dla naszych pacjentów.

Personel Leszno

Natalia Naglik

Absolwentka studiów licencjackich w Wyższej Szkole Humanistycznej w Lesznie na kierunku Kosmetologia. Specjalizuje się w wykonywaniu epilacji laserowej oraz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy.

W Skinlogica Kosmetologia i Laseroterapia wykonuje zabiegi takie jak:

 • depilacja laserowa,
 • mezoterapia igłowa,
 • radioferencja,
 • endermologia.

Kosmetologia i wizaż to dwa jej największe zainteresowania. Wolne chwile najchętniej spędza wśród najbliższych, ale ceni sobie także spokojne i nieco leniwe popołudnia przy relaksującej lekturze.