W Skinlogica Kosmetologia i Laseroterapia stawiamy na doświadczenie, dlatego nasz zespół tworzą tylko profesjonalni i wykształceni kosmetolodzy. W pracy z klientami najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego nasz personel posiada certyfikaty i szkolenia uprawniające do wykonywania zabiegów z zakresu kosmetologii i laseroterapii. Nasze urządzenia posiadają wszelkie atesty. Stawiamy tylko na sprawdzonych i renomowanych producentów urządzeń, w tym także urządzeń medycznych,

Chętnie dzielimy się swoją wiedzą, doradzamy i odpowiadamy na każde pytanie, aby w precyzyjny sposób dopasować zabiegi do Państwa potrzeb oraz wskazać na to, w jaki sposób się do nich przygotować. Zawsze oferujemy bezpłatną konsultację, by poznać potrzeby i dopasować indywidualne rozwiązania.

Naszym celem i misją jest realizacja marzeń naszych klientów o poprawie wyglądu i kondycji ciała. Niezwykle cenimy sobie ich zadowolenie z efektów zabiegów oraz opinie, którymi się dzielą.

Wiemy, że piękno nie jest nam dane raz na zawsze i trzeba je pielęgnować!

Zespół Skinlogica Kosmetologia i Laseroterapia

Personel Wrocław

Aleksandra Bieniasz

Ukończyła studia magisterskie w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu, jest dyplomowanym kosmetologiem. By rozwijać swoje umiejętności, uczestniczy w warsztatach wielu marek kosmetycznych, do tej pory m.in. Nantes, Payot, Arkana, Purles.

Na potwierdzenie swoich umiejętności posiada certyfikaty z zakresu chemabrazji medycznej MediDerma oraz kosmetologii medycznej i laseroterapii. Obejmują one także zabiegi karboksyterapii, jako metody modelowania sylwetki i rewitalizacji skóry.

Jej specjalizacją jest terapia oraz pielęgnacja skóry z przebarwieniami, wrażliwej, naczyniowej.

W Skinlogica Kosmetologia i Laseroterapia wykonuje zabiegi takie jak:

 • depilacja laserowa,
 • karboksyterapia,
 • mezoterapia igłowa,
 • endermologia,
 • fale radiowe,
 • zabiegi kwasami.

To niezwykle cierpliwa osoba, która wciąż dąży do tego, by się doskonalić. Prywatnie, miłośniczka wycieczek rowerowych oraz ciepłych, letnich wieczorów.

Ewa Kruszelnicka

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku biologia oraz Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu na kierunku kosmetologia z uzyskaniem tytułu magistra, dyplomowany kosmetolog.

Specjalizuje się w pielęgnacji skóry trądzikowej, skłonnej do przebarwień oraz naczyniowej.

Uczestniczka licznych szkoleń z zakresu chemabrazji medycznej obejmujących, m.in. takie marki kosmetyczne jak: MediDerma, Xylogic, pHformula. Uczestniczył także w wielu warsztatach z kosmetologii pielęgnacyjnej obejmujących firmy takie jak, m.in. Thalgo, Purles, Sesderma.

Posiada kwalifikacje do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej obejmujących karboksyterapię oraz mezoterapię igłową.

W pracy zaangażowana i wciąż zwiększająca zakres swojej wiedzy. Prywatnie, smakosz zdrowej kuchni spędzający czas najchętniej w gronie najbliższych.

W Skinlogica Kosmetologia i Laseroterapia wykonuje zabiegi takie jak:

 • mikrodermabrazja,
 • depilacja laserowa,
 • karboksyterapia,
 • peeling kawitacyjny.

Joanna Adamczyk

Inżynier technologii żywności i żywienia człowieka, dietetyk. Do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidualny, bo wie, że każdy przypadek jest inny. Najlepsza motywatorka i wsparcie dla każdego kto chce realizować dietetyczne cele.

Uzyskała m.in. certyfikat z psychodietetyki, która jest szczególnie istotna w pracy z pacjentami cierpiącymi na anoreksję czy bulimię.

Wyznaje zasadę: “kto nie idzie do przodu, ten się cofa”, dlatego chętnie uczestniczy w szkoleniach i zwiększa zakres swojej wiedzy i umiejętności.

Pasjonatka zdrowego stylu życia w każdym calu!

W Skinlogica Kosmetologia i Laseroterapia wykonuje analizę składu ciała oraz przygotowuje plany diety dla naszych pacjentów.

Personel Leszno

Natalia Naglik

Absolwentka studiów licencjackich w Wyższej Szkole Humanistycznej w Lesznie na kierunku Kosmetologia. Specjalizuje się w wykonywaniu epilacji laserowej oraz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy.

W Skinlogica Kosmetologia i Laseroterapia wykonuje zabiegi takie jak:

 • peeling kawitacyjny,
 • mikrodermabrazja,
 • epilacja laserowa.

Kosmetologia i wizaż to dwa jej największe zainteresowania. Wolne chwile najchętniej spędza wśród najbliższych, ale ceni sobie także spokojne i nieco leniwe popołudnia przy relaksującej lekturze.

Kamila Mikołajczyk

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku kosmetologia. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Specjalizuje się w metodach modelowania sylwetki i zabiegach odmładzających.

Rozwija swoją pasję poprzez udział w licznych szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej. Posiada kwalifikacje do wykonywania zabiegów estetycznych z wykorzystaniem maszyn HI-TECH, takich jak:

 • karboksyterapia,
 • depilacja laserowa,
 • radiofrekwencja,
 • laseroterapia,
 • endermologia,
 • kriolipoliza.

Na co dzień zaangażowana i skupiona na pracy z pacjentami, co przekłada się na ich zadowolenie.

Prywatnie miłośniczka koncertów rockowych oraz podróżowania.