Depilacja laserowa - Wrocław

Profesjonalna depilacja laserowa to jedyny zabieg, który pozwala na trwałe pozbycie się zbędnego owłosienia. Depilacja woskiem, elektroliza, fotodepilacja IPL, depilatory elektryczne to rozwiązania tymczasowe. Jeśli męczy Cię problem nadmiernego owłosienia, wrastających włosków i podrażnień po goleniu zabieg depilacji laserowej stanowi idealne i skuteczne rozwiązanie.

LightSheer Duet

W Instytucie Skinlogica we Wrocławiu depilację laserową wykonujemy najnowocześniejszym laserem diodowym LightSheer Duet. Laser LightSheer Duet posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa FDA. I jako jedyny na rynku dwie głowice do depilacji laserowej. Mniejszą głowicę terapeutyczną(przeznaczoną do depilacji laserowej mniej dostępnych miejsc) o mocy 100J/cm2 z wbudowanym syntetycznym szafirem, który chłodzi skórę eliminując ryzyko poparzeń oraz większą, wyposażoną w oryginalny system Vacum. Podczas zabiegu podciśnienie zasysa skórę umożliwiając głębokie wnikanie wiązki lasera, co znacznie zwiększa skuteczność zabiegu depilacji laserowej. Zastosowanie większej głowicy radykalnie skraca czas zabiegu minimlizując tym samym odczucia bólowe. Depilacja laserowa łydek trwa tylko 25- 30min, depilacja pach 15 min, plecy męskie 30-40 min.

LightSheer DuetLightSheer Duet


Jak działa laser diodowy Light Sheer Duet? Zabieg depilacji laserowej polega na uszkodzeniu mieszka włosowego za pomocą wiązki lasera absorbowanej przez melaninę zawartą we włosach. Wiązka zamienia się w energię cieplną, która trwale niszczy cebulki włosa odpowiedzialne za jego wzrost. Depilacja laserowa najskuteczniej działa na włosy znajdujące w fazie wzrostu (anagen) pozostałe włosy znajdujące się w fazie spoczynku i zaniku (telogen i katgen) nie są widoczne dla lasera diodowego. Dlatego kluczowe znaczenie dla skutecznej depilacji laserowej ma wykonanie serii zabiegów. Zabiegi depilacji laserowej w Instytucie Skinlogica (Wrocław) wykonujemy co 4 tygodnie ( twarz) co 6-7 tygodni (ciało). Laserowe usuwanie zbędnego owłosienia uzależnione jest od grubości i koloru owłosienia. Zazwyczaj wykonujemy od 3-6 zabiegów. Jednak już podczas pierwszego zabiegu usunięte zostaje 30-40% owłosienia.

W Instytucie Skinlogica we Wrocławiu zabiegi depilacji laserowej wykonywane są przez wykwalifikowanych kosmetologów. Każdy zabieg w trosce o Państwa bezpieczeństwo poprzedzamy bezpłatną dermokonsultacją, podczas której przeprowadzamy wywiad medyczny oraz wykonujemy próbę laserową, aby wykluczyć wszelkie przeciwskazania. Przeczytaj więcej o przeciwwskazaniach oraz przygotowaniu do zabiegu.

Dowiedz się więcej


Jeśli nadal zastanawiają się Państwo nad depilacją laserową zapraszamy na bezpłatną dermokonsultację. Nasz kosmetolog odpowie na wszystkie pytania i pomoże rozwiać wątpliwośc. Umów się już dziś!

Promocja

Kupując pakiet depilacji laserowej Light Sheer Duet na 1 lub 4 wybrane części ciała możesz zaoszczędzić nawet 1000 zł!!!

Szczegóły w zakładce Promocje.

Dowiedz się więcejFlipbook
Sprawdź również nasze Plany zabiegowe 2016

Dowiedz się więcej


Walka ze zbędnym owłosieniem spędza sen z powiek wielu paniom i panom. Tradycyjne metody są często mało skuteczne lub żmudne, a efekty utrzymują się bardzo krótko. Na ratunek w takim wypadku przychodzi profesjonalna depilacja laserowa. Laserowe usuwanie owłosienia można stosować nawet przy bardzo wrażliwej skórze oraz w miejscach wymagających szczególnej pielęgnacji.

W gabinecie kosmetycznym we Wrocławiu proponujemy naszym klientom depilację laserową, wykonywaną przez wykwalifikowanych kosmetologów. Posiadamy najnowocześniejsze przyrządy, gwarantujące nie tylko doskonały efekt, ale także bezpieczeństwo. Laserowe usuwanie owłosienia w gabinecie Skinlogica we Wrocławiu zawsze poprzedzamy wnikliwym wywiadem, podczas którego ustalamy wszelkie szczegóły i informujemy o przeciwskazaniach.

Efekt depilacji laserowej przeprowadzanej w Instytucie Skinlogica (Wrocław) jest trwały, skuteczny i bardziej precyzyjny niż w przypadku tradycyjnych sposobów usuwania zbędnego owłosienia.

Dowiedz się więcej!

Najnowsze promocje

Sprawdź

Cennik

Zobacz

Najnowsze promocje

Sprawdź

Cennik

Zobacz
Gabinet Kosmetyczny Wrocław
Medycyna Estetyczna Wrocław